WUUFBOX CAFE & SHOP

WUUFBOX CAFE & SHOP

Neden Övgüye Değer ?

 

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Arnavutköy’de, çok kaliteli ve özel tasarımları bir araya getiren Wuufbox Cafe & Shop'un yanı sıra Hisarüstü Etilerde Wuufbox Daycare & Spa olark ikinci şubemiz açıldı!

 

Turkiye de bir ilki gerçeklestiren aylık kutu servisi Wuufbox, mekanları ile sizlere köpeklerinizle birlikte deneyimleyebileceğiniz bir alışveriş, cafe ortamı ve bakım ortamı yaratıyor.Wuufbox Cafe&Shop alışverisinizi yaparken, keyifli atıştırmalıklarla birlikte eşsiz kahvesini yudumlamak için uğrayabilirsiniz. Wuufbox Daycare&Spa ile işe gitmeden köpeklerinizi günlük bakıma bırakabilir iş çıkışı alabilir böylece evde onca saat yanlız kalmamış olurlar. Günlük bakım diyince sunduğumuz diğer arkadaşları ile oyun oynamak ve hergün bir saat yürüyüş olmaktadır. Ayrıca yeni şübemizde yıkama servisi de vermekteyiz.

 

Önceliğini küçük dostlarınızı rahat ettirmeye, hedefini ise koşulsuz sevgi gösteren aile fertlerini mutlu etmeye adayan Wuufbox, dostlarınızla sosyalleşme alanı sunarak, en sevdiklerimizi siz işteyken bakımını üstlenerek sizlere en iyi şekilde hizmet verymeye çalışıyor . Üstelik bunu yaparken gelirinin belli bir yüzdesini barınaklara bağışlayarak sokaktaki dostlarımıza yardım ediyor.

Tanıtım Filmi

Yakında..

Konum

Tanıtım Filmi

Yakında..

Yorumlar