TUYLUOGLU FIRIN

TUYLUOGLU FIRIN

Neden Övgüye Değer ?

Turkiye'nin en iyi galetası burada yapılmaktadır.

1965 yılından beri ekmek ve pasta sektöründe faaliyet gösteren Tüylüoğlu Kardeşler, 54 yıldan beri çevre bilincine sahip, teknolojiye ve insana yatırım yapan, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, ürün kalitesi ile değer yaratan bir sirket olmayı amaçlamıştır. Ekmekten sandviçe, kurabiyeden poğaçaya, kekten pastaya, farklı tadlar ve beğenilere seslenen Tüylüoğlu Kardeşler, farklı lezzetlerde, çok çeşitte kaliteli ürünler sunmaktadır. Düğün, Nişan, doğum günü, tebrik, kokteyl gibi organizasyonlar için gerekli olan her türlü pastane ürünleri, siparişiniz doğrultusunda özel olarak hazırlanıyor ve en iyi şekilde sunuluyor. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile gerçekleştirilen bu hizmet ise sadece bir telefon kadar yakınınızda.

Ekmekten sandviçe, kurabiyeden poğaçaya, kekten pastaya, farklı tadlar ve beğenilere seslenen Tüylüoğlu Kardeşler, farklı lezzetlerde, çok çeşitte kaliteli ürünler sunmaktadır.

Ürünlerimizi uluslararası hijyen, kalite standartı, özel lezzetler ve özenli sunumlarla harmanlayıp; hassasiyetle sizlere ulaştırarak, güveninizi hak etmeyi hedeflemekteyiz.

Dünyanın ve özellikle İstanbul’ un özel tarifleriyle donatılmış mönümüzde; ekmek, sandviç, çörek, börek, kurabiye, pasta, macaron, ve birçok çeşit tatlı mevcuttur.

Tanıtım Filmi

Yakında..

Konum

Tanıtım Filmi

Yakında..

Yorumlar