NAMLI GURME

NAMLI GURME

Neden Övgüye Değer ?

İstanbul’un tarihi yarımadası Karaköy’den,   alışverişin kalbi Nişantaşı’na. Kalitenin ve huzurun merkezi Ataköy’den, eni İstanbul Başakşehir’e, Göktürk’e ve hatta Bahreyn’e kadar uzanan bir lezzet hikayesidir Namlı Gurme.

Şarküteri ve Cafe&Restaurant konseptinin en özel örneklerinden birini yaratan Namlı Gurme her geçen gün yenilenen leziz ürünleri ve eşsiz ambiyansıyla ziyaretçilerine her zaman “Gurme” bir keyif sunmayı amaçlamaktadır. 2009 – 2015 yılları arasında her yıl “En İyi Kahvaltı Mekanı” ve “En İyi Alışveriş Mekanı” seçilmiştir.

Namlı Gurmelerde kahvaltı tabağınızı kendiniz hazırlar ve fiyatlandırmasını da kendiniz yaparsınız. Her zaman taze ve leziz seçeneklerimizden seçerek, eşsiz bir kahvaltı-brunch-öğle veya akşam yemeği yiyebilirsiniz. Ayrıca çok seçenekli ve şarküteri bölümümüzden dilediğiniz kadar “Gurme Ürünlerimizden” paket yaptırarak, evinize götürebilirsiniz.

Namlı Gurme lezzet ailesi olarak, sizleri şubelerimizde ağırlamaktan büyük bir şeref duyuyoruz.

En İyi Kalite
Servis
Ambians
Temizlik

En İyi Kalite

Tüm Namlı Gurme Ürünleri özenle seçilerek reyonlarımızda, raflarımızda ve menülerimizde  yer almaktadır. En önemli prensibimiz; “Her zaman en iyi kalite, en iyi lezzet” olmuştur.

Tanıtım Filmi

Yakında..

Konum

Tanıtım Filmi

Yakında..

Yorumlar

/upload/no-images.jpg
Mehmet Usta 18 Ocak 2019 Cuma , 19:23

Çok süper. ürün satısıda var. Hemen Karaköy katlı otopark altında.

/upload/no-images.jpg
Sevinç YILDIRIM 21 Ocak 2019 Pazartesi , 12:16

Özellikle et şarküteri ürünleri övgüye değer