NAKKAŞ HALI

NAKKAŞ HALI

Neden Övgüye Değer ?

Sayın Cengiz Kara ve Cengiz Korkmaz tarafından kurulmuş olan Nakkaş Halı İstanbul'a alışveriş segmentine itibar katan bir firma olarak Övgüye Değer Listelerde bulunmaktadır. Sultanahmet Nakilbent sokakta bulunan gayet büyük ve donanımlı mağazalarında binlerce çeşit halı ve kilim bulunmaktadır. Çalışanların profesyonelliği ve müşterilerine sundukları hizmet kalitesi ile aynı kulvarda bulunan birçok markayı geride bırakmaktadırlar. Nakkaş, farklı marka isimleri ile aynı zamanda kuyum ve antika sektöründe de lider olmakladırlar.
Nakkaş Halı'nın bulunduğu bina altında yüzlerce yıllık bir sarnıcın bulunması sizleri şaşırtmamalıdır. Farklı periodlarda yapılan özel sergiler ile hem İstanbul halkına hemde ülkemizi ziyaret eden birçok misafirimizi büyülemeyi ihmal etmiyorlar. 
Dünyanın farklı yerlerinde özellikle Amerika'da, premium müşterilere hizmet eden birçok kuruluş tarafından organize edilen "en iyiler" ödüllerini defalarca almış Nakkaş Halı herkesin ziyaret etmesi gereken çok özel bir işletme.

Tanıtım Filmi

Yakında..

Konum

Tanıtım Filmi

Yakında..

Yorumlar