LUXURY VİP TRANSFER

LUXURY VİP TRANSFER

Neden Övgüye Değer ?

Luxury VIP Transfer, özel davetler, iş toplantıları, İstanbul şehir içi ve şehir dışı seyahatler ve İstanbul havaalanı transfer hizmetleri başta olmak üzere kişiye özel VIP transfer hizmetisunan firmadır. İstanbul şehir içi transfer hizmeti sunan firmamız belirttiğiniz lokasyonlar arasında özel eğitim alan şoförler ve lüks araçlar ile yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Luxury VIP Transfer olarak temel prensibimiz kaliteli hizmet sunumudur. VIP transfer ve taşımacılık ile ilgili özel eğitim alan şoförlerimiz ve lüks araçlarımız ile uzun süredir hizmet verdiğimiz sektörde, müşterilerimizin yolculuk boyunca rahat etmesi ve güvenle yolculuklarını tamamlaması sağlamaktayız.

Mutlu Seyahatler sloganı ile başladığımız bu yolculukta birçok firmaya göre farklı fiyat seçenekleri ile lüks ve kişiye VIP özel transfer hizmetinde ekonomik bir deneyim sunmaktayız. Konforlu ve farklı özellikleri barındıran araçlar ile iş gezilerinden özel davetlere, şehir içi ulaşımdan havalimanı transferine varana kadar birçok transferde Luxury konforunu müşterilerimize sunmaktayız.

Tanıtım Filmi

Yakında..

Galeri

Konum

Tanıtım Filmi

Yakında..

Yorumlar

Galeri