1741 LOKANTA

1741 LOKANTA

Neden Övgüye Değer ?

1741 Lokanta, Cağaloğlu’nun tarih ve kültür dolu 300 yıllık geçmişine uzanan büyülü atmosferine lezzet katarak tüm misafirlerini cezbedici bir yolculuğa çıkarıyor.

 

1741’in deneyimli şeflerinin maharetli ellerinden çıkan her lezzet Türk mutfağının ayrı bir dokusunu, ayrı bir yöresini ve ayrı bir tadını yaşatıyor. Öğlen servisi de sunan Lokanta 1741’in akşam mönüsünde, geleneksel Türk mutfağına özel meze ve zeytinyağlıların yanı sıra, 1741’in çağdaş dokunuşları ile süslenmiş özel lezzetler sizi bekliyor.

 

Kuzu ciğeri ve rezeneli soğan salatası, ahtapot ızgara ve badem tarator, tiritli kebap, bıldırcın konfit gibi özgün yemeklere ek olarak, gecenizi tatlandıracak yüzyıllık Türk mutfağının baş köşesinde yer alan fırın sültacın lavantayla birleşmiş hali ve pepeçura gibi daha bir çok özel tat sizleri bekliyor.


Bir yandan gecenizi adını Osmanlı kültüründen esinlenerek almış Lokanta 1741’in özel kokteyllerini de deneyerek renklendirmeyi unutmayın!


Her köşesi tarihi bir dünyanın kapısını aralayan Cağaloğlu’nun görkemli kubbelerinin arasında, yeşillikler içerisindeki bahçe terasında yerini alan Lokanta 1741’in açık alanı 70, kapalı alanı ise 50 kişilik kapasitesiyle misafirlerini ağırlıyor. 1741’de İstanbul’un büyüleyici dinamiğini ve kültürünü, heyecan verici tatlarla bir arada keşfetmek için bekleniyorsunuz!

Tanıtım Filmi

Yakında..

Galeri

Konum

Tanıtım Filmi

Yakında..

Yorumlar

Galeri